Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Проснись!

14 березня 2014, 19:00, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Мастер-класс

Сильнейшие экстрасенсы, обладатели сверхспособностей (Наталья Бантеева, Виктория Райдос, Дмитрий Троицкий, Алексей Гришин, Влад Кадони, Анатолий Леденев, Аника Сокольская ) объединились, чтобы проводить мастер-классы, прийдя на которые каждый сможет почувствовать силу в себе! Каждый человек - обладатель сверхспособностей, только свою силу нужно уметь раскрыть.

Хочешь почувствовать сверхспособности в себе?
Хочешь управлять своей жизнью и жить осознанно?
Проснись! Мы объединились для того, чтобы разбудить твои способности! Ты такой же, как и мы! Приходи, в тебе проснется твоя сила!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Проснись! відбудеться 14 березня 2014, 19:00, п’ятниця в Дніпровський цирк. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Масштабна концертна програма