Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Воровайки

12 лютого 2018, 19:00, понеділок
Відміна заходу
минула подія

Про подію

Захід скасовано. Повернення грошей за придбані квитки до 19.12.19
 

Ознайомитися з умовами повернення

Музичний проект «Воровайки» був створений поетом і композитором Юрієм Алмазовим в 1999 році. Дебютний альбом групи, який вийшов в цьому ж році, відразу ж завойовує увагу аудиторії, а виконавиці отримують свою першу порцію слави. Кілька наступних років колектив працює над текстами і виконанням, і тільки в 2001 році починає свою концертну діяльність.
 
У 2001 році виходить другий альбом колективу, який моментально розкуповується, а «Воровайки» займають почесне 4 місце за кількістю продажів в жанрі «російський шансон». Потім альбоми починають виходити щорічно, і кожен з них ставить все нові і нові рекорди за кількістю проданих примірників, впевнено змагаючись з іншими виконавцями. Загальна кількість альбомів «Вороваек» налічує вже 12 студійних, 3 реміксових альбому і 5 збірок. У 2006 році сам Михайло Шуфуітінский брав участь у записі альбому «Подруги».
 
Колектив «Вороваек» не раз піддавався нападкам критиків, які звинувачують дівчат в відсутності смаку. Однак творець групи Юрій Алмазов визнається, що ніколи і не претендував на статус «інтелектуальної» групи, а просто зробив проект, який сподобався простому народу.
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Воровайки відбудеться 12 лютого 2018, 19:00, понеділок в ПК "Шинник". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+