У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава «Пригоди у чарівному лісі»

Тривалість
01:00
Бронь На касу
48
годин
4+
Українською мовою

Про подію

Безкоштовний вхід для дітей навіть на руках не передбачений!
 
Музичний блокбастер
 
У чарівному лісі підступні поганки на чолі зі злим і лукавим мухомором організовують і роблять несподіваний напад на дуже дорогу скриньку – дощовичок, що керує дощиком. Над усіма дружніми та веселими жителями лісу нависла страшна загроза – без дощу всі загинуть!
 
За розслідування цього неймовірного злочину беруться справжні та дружні герої: красуня Сироїжка, закоханий у неї Рижик, мудрий Боровичок та веселі Маслюки. Музичний блокбастер для маленьких глядачів.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава «Пригоди у чарівному лісі» відбудеться 24 червня 2023, 11:00, субота в Дніпропетровський академічний молодіжний театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

15 липня, 11:00
Дніпро Дніпропетровський академічний молодіжний театр ціна: 100 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 30

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"