Днепровская Лига смеха "Восток"

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

В рамках проекта "Чемпионат Украины по юмору "Лига смеха" на телеканале "1+1" начинает свою работу ОФИЦИАЛЬНАЯ ДНЕПРОВСКАЯ ЛИГА СМЕХА (в девичестве - Днепровская Лига КВН). При понимании, а главное, поддержке Днепропетровской Областной Государственной Администрации.
Приглашаем не только команды КВН, но и коллективы, и отдельных талантливых исполнителей, считающих, что они имеют отношение к жанру (юмор - понятие широкое :-) )

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Днепровская Лига смеха "Восток" відбудеться 20 вересня 2015, 18:00, неділя в Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. А.М. Макарова. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Акція до дня народження компанії! Купуйте квитки
і беріть участь у розіграшах