DAKOOKA

3 грудня 2015, 20:00, четвер
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

DaKooka — талантливая вокалистка, автор и исполнитель песен, пианистка из Украины. Её творчество — это синтез разных направлений: indie-rock, experimental, pop и reggae 
За плечами daKooka - выступления в Польше, Чехии, Германии,Латвии,Литве,Беларуси и Украине, участие в фестивалях Koktebel Jazz Festival, Kazantip,Faine Misto,Respublica,Mirum Music Fest, Global gathering и много другого.

Живые выступления DaKooka live band — это всегда впечатляющие шоу.Именно живой звук фортепиано, объединяясь с мощными басами, барабанами и электро-саундом, рождает необычные мелодии и уникальные аранжировки. Красивый проникновенный вокал, песни на украинском, английском, польском, русском языках, невероятное звучание — всё это ждет вас....

рецензия на альбом
http://music.com.ua/reviews/
cd/2015/09/07/40735.html

интервью Cultprostir
http://cultprostir.ua/uk/post/
na-gogolfest-vistupit-u..

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

DAKOOKA відбудеться 3 грудня 2015, 20:00, четвер в Poplavok Music Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+