Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Мюзикл "Италия"

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Сенсация!
 
Вы должны это увидеть!
Мюзикл «Италия» - это история одного мужчины, который запутался в собственной жизни. В женщинах, безмерно любящих его; в словах, за которыми не осталось правды; в решениях, которые он давно перестал принимать и которые привели его к творческому кризису. 
           «Маэстро Контини, о чем будет ваш новый фильм?»
           Италия как миф
           Италия как женщина
           Италия как мечта…
           Благодаря этой истории, мы можем перенестись в атмосферу 60 –х годов на съемочную площадку, насладится отличной музыкой, ярким шоу-балетом, актерами , и открыть для себя изысканную и страстную Италию!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Мюзикл "Италия" відбудеться 13 листопада 2015, 19:00, п’ятниця в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Масштабна концертна програма