У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Сергей Кузин

19 грудня 2015, 19:00, субота
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Сергей Кузин - рожденный в Германии гражданин Беларуси,который в Америке научился руководить в Украине "Русским".

Военный, эмигрант,журналист,музыкальный редактор,тренер-консультант.Успешный медиаменеджер,продюсер,радиодиджей,телеведущий.

Ходячая рок-энциклопедия. Человек с активной гражданской позицией. Голос утреннего шоу КАМТУГЕЗА на Radio Rocks - единственного в украинском FM-пространстве,которое создает не просто рок-н-рольный фон,а полностью соответствует стилю жизни в духе рок. Герой фильма-портрета "Паучья работа".Актер в короткометражке "MilkyWay" и фильме "Киевский торт". Музыкант, который записал и выпустил альбом "Капец любви" и снял несколько видеоработ: " Мы едем к женщинам" (дуэт с Алексеем Большим), "Лодка", " Капец любви"(дуэт с коллегой по КАМТУГЕЗЕ Соней Сотник), "Я б ее бы".

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Сергей Кузин відбудеться 19 грудня 2015, 19:00, субота в Poplavok Music Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+