Джоел Холмс

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Джоел Холмс «Найстильніший піаніст Нью-Йорка», так називають його в друкованих виданнях у всьому світі. Він вирішив, що буде піаністом, коли йому було 10 років. У 23 його майстерність була такою, що він вже викладав.
 
Закінчивши консерваторію, він отримав ступінь бакалавра мистецтв в області джазового виконавства. Протягом кількох років Джоел отримав безліч музичних нагород і був двічі номінований на премію Grammy. Володар золотої медалі Національної асоціації сприяння прогресу кольорового населення за досягнення в сферах кіно, телебачення, театру, музики та літератури, почесного знака на конкурсі авторів пісень імені Джона Ленона. Фіналіст п'ятої щорічної Незалежної музичної премії.
 
Джоел Холмс виступає по всьому світу соло, в дуетах, тріо. Зараз він дає концерти в Італії, Франції, Тайвані, Японії, Україні, Казахстані, Киргизстані, Росії, Греції, Бельгії, Німеччини, Швеції, Норвегії, Голландії, Англії, Іспанії, Чилі, Еквадорі, Уругваї, Канаді, США, Колумбії і т. д.
 
У музиці Джоела Холмса змішалося багато стилів - від блюзу і джазу до духовної християнської музики. У Дніпропетровську тридцятитрирічний музикант презентує світові джазові стандарти, фьюжн-композиції, імпровізації, улюблені авторські твори та багато іншого. Цей творчий вечір надовго запам'ятається глядачам, які вперше зустрінуться з геніальним музикантом, композитором, найстильнішим шоу-меном Нью-Йорка.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Джоел Холмс відбудеться 16 грудня 2015, 19:00, середа в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+