У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Новорічний політ у казковий світ

2 січня 2016, 11:00, субота
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Каждый ребенок мечтает оказаться в сказке! И мы с удовольствием подарим такую возможность Вашему ребенку! Приглашаем всех на представление «Новогодний полет в сказочный мир» в КСК «ШИННИК»! Наши юные друзья и их родители помогут героям известных сказок и мультиков вернуть посох Дедушки Мороза и спасти Новый Год. С первых секунд спектакля каждый ребенок в зале будет задействован в представлении. Вместе мы поможем Карлсону и его друзьям преодолеть все проделки дочки Бабы Яги.

Дети обязательно встретятся с Дедушкой Морозом, Снегурочкой и, конечно же, веселые обезьянки- символ 2016 года.

«Новогодний полет в сказочный мир»- это яркая, современная сказка с использованием современных технологий и спецэффектов.

Программа спектакля рассчитана на детей от 3-х до 12-ти лет, продолжительность  1 час 15 минут. Перед спектаклем в фойе ребят ждет веселая «массовка»!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Новорічний політ у казковий світ відбудеться 2 січня 2016, 11:00, субота в ПК "Шинник". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+