Истории любви для взрослых

10 березня 2016, 19:00, четвер
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Спектакль поставлен в жанре кабарет-комедии, популярном в Европе. Шесть новелл по мотивам произведения польского драматурга Збигнева Ксёнджика. Режиссер-постановщик: заслуженный деятель искусств Украины Вячеслав Жыла. И что интересно, спектакль поставлен на двух языках – украинском и русском.  «Истории любви для взрослых»  – это откровенные разговоры на интимные темы. Он заставит зрителя не только смеяться до слез, но и задуматься о том, что происходит в его жизни и семье.
   В спектакле участвуют мэтры украинской сцены – народные артисты Украины:  Алексей Вертинский, Людмила Смородина и Анатолий Гнатюк. Прекрасная актриса Ксения Вертинская играет очаровательную студентку, которая приходит сдавать зачёт при помощи соблазнения преподавателя.
 Все истории для взрослых – это диалоги об ЭТОМ. Ведь откровенно ЭТО вслух готов обсуждать далеко не каждый. А представьте, во всеуслышание со сцены. Да еще и впервые в жизни!
 Да-да, спектакль  «Історії кохання для дорослих»  – актерский дебют для известного украинского бизнесмена, писателя и самого экстравагантного Гарика Корогодского.
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Истории любви для взрослых відбудеться 10 березня 2016, 19:00, четвер в ПК Машинобудівників. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Акція до дня народження компанії! Купуйте квитки
і беріть участь у розіграшах