Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Лаборатория сумасшедших ученых

7 лютого 2016, 12:00, неділя
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

"Лаборатория сумасшедших ученых" -  первое, и самое известное в Украине научное шоу. С 2010 года, благодаря сочетанию зрелищных научных экспериментов и юмора, представления Лаборатории пользуются неизменным успехом в Украине и за ее пределами. Потрясающие опыты с электричеством и плазмой, жидким азотом и необычными химическими реакциями перевернут ваше представление о науке. Никаких скучных уроков и формул, только самые зрелищные эксперименты и юмор!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Лаборатория сумасшедших ученых відбудеться 7 лютого 2016, 12:00, неділя в ПК Машинобудівників. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+