У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

"Волшебные мелодии любимого кино"

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

"ВОЛШЕБНЫЕ МЕЛОДИИ ЛЮБИМОГО КИНО" - прекрасный искрометный музыкальный спектакль.
Судьба дарит случайную встречу  молодому актеру Александру и начинающей певице Рине. Оказалось, что двух романтиков объединяет любовь к  старому, доброму кино и к замечательным песням, незаслуженно подзабытым молодым поколением. Вместе они начинают увлекательное путешествие от фильма к фильму, воскрешая в памяти давно забытые мелодии. И вскоре оба чувствуют, как в их сердцах вспыхнуло взаимное чувство любви... (В спектакле принимают участие золотые голоса Приднепровья -  лауреаты международных конкурсов Александр Якимец, Рина Граф, Алена Луценко, а также Карина Хлебас).

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

"Волшебные мелодии любимого кино" відбудеться 29 січня 2016, 18:30, п’ятниця в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+