У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Опасный поворот

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

В ролях: Алексей Богданович, Людмила Смородина, Алексей Вертинский, Наталья Васько, Екатерина Кистень, Артем Емцов, Анжелика Савченко
 
Звучащая по радио пьеса под названием «Не будите спящую собаку» словно заранее предупреждает героев спектакля о том, что ворошить правду опасно.
Происходящее далее – лишь версия того, что может произойти, если к предупреждению не прислушаться.
И вдруг окажется, что в обществе внешне респектабельных господ все далеко не так уж благопристойно.
Стоит только потянуть за ниточку, и раскрутится такой клубок, что не поздоровится абсолютно всем.
Ведь каждый из персонажей «любовного детектива» живет двойной жизнью, скрывая главное и обманывая самых близких людей.
Один деловой партнер обкрадывает другого; жена предает мужа, а муж прельщается ложным идеалом; юная особа бросается в объятия первого, кто разглядел в ней женщину, поскольку супруг ее женщинами вообще не интересуется; старший брат не ведает о беспутстве младшего, смерть которого оказывается совсем не случайной…

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Опасный поворот відбудеться 24 лютого 2016, 19:00, середа в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+