У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

"ВИА-мания"

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Группа «Консонанс» в музыкальном шоу «ВИА-мания»

Вы услышите версии песен, возрастом «за тридцать» на славянских языках. Отечественные «вокал-мюзикбэнды», или, как у нас их называли ВИА (вокально-инструментальные ансамбли) являли собой, порой - странный симбиоз официозной «культуры» и молодежной эстрады. «Самоцветы», «Веселые ребята» и «Синяя Птица», «Иверия», и «Оризонт», «Песняры» и «Смеричка», «Ялла» и «Земляне», «Кобза» и «Цветы» несли молодым людям актуальную, для них музыку от этно-фолка, до, пусть, по-советски причесанного, но, почти – рока. Эра советской молодежной эстрады и ВИА завершилась с падением «железного занавеса», с поворотом к цивилизации лицом. Группа «Машина времени» мистическим образом пророчила это своей песней «Поворот», написанной еще в далекие 70-е… 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

"ВИА-мания" відбудеться 25 березня 2016, 18:30, п’ятниця в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+