У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

The RETUSES/ Миша Радионов

2 квітня 2016, 19:00, субота
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Самобытный инди-фолк-проект из подмосковного Зеленограда представит концептуальную программу с песнями из грядущего альбома.
Стартовавшие во второй половине нулевых The Retuses быстро сделали себе имя благодаря тому нешаблонному материалу, который музыканты представили на суд публики в 2009 году, выпустив в свободный доступ альбом Echo. С тех пор каждая новая пластинка команды была отмечена значительными переменами в звучании и концепции. На подходе четвёртый релиз, первые подробности которого будут раскрыты на предстоящем концерте в (тут название заведения). Миша Родионов вновь облечет в песенный формат интересную историю, главными героями которой на этот раз станут слепой капитан и его любимая женщина. Ещё больше творческой свободы, хитроумных аранжировок и атмосферности – The Retuses демонстрирует чудеса креатива, и, с оглядкой на потенциал проекта, аналогами обзаведется ещё очень нескоро.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

The RETUSES/ Миша Радионов відбудеться 2 квітня 2016, 19:00, субота в АРТ-ЦЕНТР "КВАРТИРА". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+