Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Волшебные мелодии любимого кино

26 березня 2016, 18:30, субота
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

26 марта в ДК "Шинник" Днепропетровский театр эстрады представляет искрометный музыкальный спектакль "ВОЛШЕБНЫЕ МЕЛОДИИ ЛЮБИМОГО КИНО".
 
Судьба дарит случайную встречу Александру и Рине. Оказалось, что обоих романтиков объединяет любовь в старым добрым кинолентам и замечательным песням из них. Вместе молодые люди начинают путешествие от фильма к фильму, воскрешая давно забытые мелодии. А вскоре к ним приходит любовь...
 
В спектакле принимают участие лауреаты международных конкурсов: Александр Якимец, Алена Луценко, Рина Граф и Александр Манастырский.
 
Приходите! Такого вы еще не видели!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Волшебные мелодии любимого кино відбудеться 26 березня 2016, 18:30, субота в ДК "Шинник" (Малий зал). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+