Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Концерт джаз-оркестра

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Солисты филармонии
В программе:
Duke Ellington, Count Basie, Quincy Jones, Baddy Rich, Sammy Nestico, Bob Mintzer, Gordonт Goodwin, Paul Clark, Mat Amy. Так же прозвучат джазовые вокальные произведения: Ella Fitzgerald, Sarah Vaughan, Diane Schuur, Natalie Cole, Frank Sinatra, Ray Charles, Michael Buble, Paul Anka.
Джаз-оркестр Днепропетровской филармонии участник различных фестивалей и многочисленных концертов джазовой музыки. В оркестре, на ряду с опытными, известными джазменами, работают молодые, талантливые, высокообразованные музыканты у которых большое музыкальное будущее. Оркестр активно сотрудничает с джазовыми исполнителями из разных городов СНГ.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Концерт джаз-оркестра відбудеться 6 квітня 2016, 19:00, середа в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+