Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Євген Соя. Тримай Щиросердне

Перенесення заходу
минула подія

Про подію

УВАГА! ПЕРЕНЕСЕННЯ НА ОСІНЬ.
 
 
Євген Соя - поет і мандрівник, один з перших і один з найбільш представників нової поетичної хвилі. Він м'яко привабливий і небезпечний, втім, як і всі одесити, і всі його вірші - про кохання. І він цим пишається.
 
Євген розповість вам про те, що шукав в сотнях міст, все інтимно - так і повинно бути, коли в справі замішана поезія. Такі вечори змушують міські вогні горіти яскравіше, машини - мчати швидше, а любов ставати солодше.
 
У нашому місті поет представить двотомник найкращих віршів "Тримай Щиросердне" і нову програму, засновану на матеріалі збірки.
 
«Тримай щиросерде» - це не книги, це скоріше - рюкзак, в який протягом десяти років Євген Соя складав свої найнеобхідніші речі. Фотокартки, дрібно списані аркуші паперу, сонячні спиці, запас тютюну і трохи вина. Соя відправляється в подорож. І бере нас з собою.
 
Він подорожує без нічого, щоб пройти якомога далі. Це довга прогулянка і важку поклажу краще залишити вдома.
Це довга прогулянка, в якій вам не знадобляться карти, адже тепер Харків межує з Нью-Йорком, озера перетворюються в океани.
 
Історія Сої дуже схожа на історію Гензель і Греттель, він намагається вибратися з темного лісу і потрапити додому. По дорозі, немов хлібні крихти, він розкидає слова, спогади колишніх відчуттів і обривки пісень. Його хлібні крихти теж поїсть птаство, але це не страшно, ми ж розуміємо, що будинок - це не квартира і не земля, це людина чекає тебе на іншому кінці залізничних сполучень.
 
Спеціальний гість - Анна Кукушкіна. Анна Кукушкіна - поет, схрестивши символ і факт, що присвятив поезії, творчого пошуку і подорожей в суть речей 15 років. Її віршам притаманна витримана лаконічність, відвертість і одночасно умисна недомовленість.
Автор книг: TangoGolf, Sol ', Nevroz і Evergreen.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Євген Соя. Тримай Щиросердне відбудеться 28 квітня 2019, 18:00, неділя в Музей українського живопису. Арт-тераса (дах). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+