Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Фестиваль Кабаре «Велика сходка» 18.11

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

C 16 по 18 листопада у м. Дніпро проходитиме 2 фестиваль Кабаре «Большая сходка».

Знову глядачів очікує зустріч з найяскравішими представниками жанру, 3 насичених вечора, повних різноманітних шоу та виступів. Проект проводиться у рамках міської програми «Культурна столиця».
 
Всі три концерти відбудуться у Дніпровській філармонії ім. Л. Когана, початок заходів о 19:00.
 
Фестиваль кабаре – це традиційний фестиваль театрів малих жанрів, а також авторів, що пишуть для естради.
 
16 листопада фестиваль відкриють три колективи – «Інородний театр абсурду Воробушек» (м.Харків), колектив «Це Що» (м. Харків) та музичний колектив «Бугі Денс» (м. Дніпро).
 
«Інородний театр абсурду Воробушек» - це комік-група, під час виступу цього колективу вам забезпечено повне поринання у підсвідомість, непередавані емоції, роздуми про можливе і неможливе.
 
Колектив «Це Що» - новий, шалено перспективний проект В.Троїцького, продюсера та керівника Dach Daughters та знайомого та улюбленого «ДахаБраха». «Митець, який не опікується проблемами сьогодення, не митець», - говорить В. Троїцький про колектив «Це Що». Тому цей проект – суміш ідеального синтетичного театру, театру-лабораторії.
 
«Бугі Денс» - нео-свінг колектив, створений у м. Дніпро у 2009 році. Музиканти виконують музику, в яку вони самі закохані, яку не тільки виконують, але живуть нею. Вам гарантовані шквал енергетики та хвиля позитивних емоцій, а також захоплююча подорож машиною часу у золоту еру Swing.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Фестиваль Кабаре «Велика сходка» 18.11 відбудеться 18 листопада 2018, 17:00, неділя в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+