Фестиваль Кабаре «Велика сходка». Дніпро

Фестиваль Кабаре «Велика сходка». Дніпро

Про подію

C 16 по 18 листопада у м. Дніпро проходитиме 2 фестиваль Кабаре «Большая сходка».

Знову глядачів очікує зустріч з найяскравішими представниками жанру, 3 насичених вечора, повних різноманітних шоу та виступів. Проект проводиться у рамках міської програми «Культурна столиця».
 
Всі три концерти відбудуться у Дніпровській філармонії ім. Л. Когана, початок заходів о 19:00.
 
Фестиваль кабаре – це традиційний фестиваль театрів малих жанрів, а також авторів, що пишуть для естради.
 
16 листопада фестиваль відкриють три колективи – «Інородний театр абсурду Воробушек» (м.Харків), колектив «Це Що» (м. Харків) та музичний колектив «Бугі Денс» (м. Дніпро).
 
«Інородний театр абсурду Воробушек» - це комік-група, під час виступу цього колективу вам забезпечено повне поринання у підсвідомість, непередавані емоції, роздуми про можливе і неможливе.
 
Колектив «Це Що» - новий, шалено перспективний проект В.Троїцького, продюсера та керівника Dach Daughters та знайомого та улюбленого «ДахаБраха». «Митець, який не опікується проблемами сьогодення, не митець», - говорить В. Троїцький про колектив «Це Що». Тому цей проект – суміш ідеального синтетичного театру, театру-лабораторії.
 
«Бугі Денс» - нео-свінг колектив, створений у м. Дніпро у 2009 році. Музиканти виконують музику, в яку вони самі закохані, яку не тільки виконують, але живуть нею. Вам гарантовані шквал енергетики та хвиля позитивних емоцій, а також захоплююча подорож машиною часу у золоту еру Swing.
Питання? Відповідь!
+