У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Фестиваль "Карусель"

22 вересня 2019, 10:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Наймасштабніший Фестиваль Дніпровського регіону!
 
Фестиваль буде проводиться вже сьомий рік поспіль, 21-22 вересня 2019 р в с.Орлівщина, Дніпропетровської обл., Пансіонат «Лісний».
 
За минулі роки Фестиваль зібрав понад 30 000 відвідувачів і 800 команд працюють з дітьми.
 
Основне завдання фестивалю - створення унікального єдиного майданчика для батьків, на якій вони зможуть отримати уявлення про якісний розвиток і виховання дітей.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Фестиваль "Карусель" відбудеться 22 вересня 2019, 10:00, неділя в Пансіонат "Лісовий". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"
Питання? Відповідь!
+