Фестиваль «КАРУСЕЛЬ» 15-16.09

15 вересня 2018, 10:00, субота
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години
До
3 років
Включно
Безкоштовно

Про подію

VI Міжнародний Фестиваль
Дитячого Розвитку і Творчості «КАРУСЕЛЬ»
15-16 вересня 2018 року


Протягом двох днів, на одному майданчику можна буде особисто оцінити творчі здібності Вашої дитини, взяти участь в ознайомлювальних заходах з раннього розвитку і підготовки до школи, англійська мова для дітей, танцювальні, музичні, кулінарні майстер-класи, квести, сімейні фото-сесії від знаменитих фотостудій. Також можна буде спробувати свої сили у кастингу для дитячого телесеріалу, стрільбі з лука і катанні на каяках.

Вас чекають спортивні естафети, майстер-класи в різних видах спорту.

«ОСТРІВ майстрів» - навчання прикладному мистецтву від кращих творчих студій та майстрів міста. Психологічні лекції, семінари за різними методиками освіти, конференції на тему «Ранній розвиток дітей», круглі столи за участю батьків.

Розважальні анімаційні програми: шоу мильних бульбашок, пінна вечірка, вечірнє вогнище, битва морозива ...

Все це і багато цікавого і захоплюючого чекає Вас і Ваших дітей на фестивалі «Карусель»


Місце проведення: Новомосковський район, Орлівщина, пансіонат Лесной»

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Фестиваль «КАРУСЕЛЬ» 15-16.09 відбудеться 15 вересня 2018, 10:00, субота в Пансіонат "Лісовий". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+