Фіксі-ШОУ. Як ДімДімич став Фіксіком

25 травня 2019, 12:00, субота
Продаж призупинено
минула подія
Тривалість
01:00
До
3 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

УВАГА! ПЕРЕНЕСЕННЯ КОНЦЕРТУ!
25 ТРАВНЯ, 12:00
 
 
Фіксі ШОУ «Як ДімДімич став Фіксіком»!
 
Хітовий ліцензійний вистава від творців мультсеріалу!
 
Хто не мріяв хоча б раз побувати в світі Фіксікі? Перетворитися на маленьких чоловічків і подивитися на всі прилади зсередини?
 
Найбільш рейтингові мультяшні герої Фіксікі, популярні в більш ніж 90 країнах світу, знову запрошують всіх поринути в світ технічних пригод!
 
Мрія ДімДімича і всіх глядачів, нарешті, здійснилася! Сімка з нулики менше всіх глядачів і запросили їх в свій світ!
 
Веселі загадки, запальні фіксіпелкі, танці та жарти. Але і в світі Фіксікі є зло ... Наприклад - комп'ютерний Вірус Черв'як
Другий. Він всіляко заважає нашим героям веселитися з глядачами і навіть задумує підступний план ...
 
Але Фіксіки - не здаються! І завжди перемагають зло! Приходьте дізнатися про всі пригоди ДімДімича в світі Фіксікі на наше «фіксі ШОУ!».
 
Пізнавальний сюжет легко запам'ятається дітям, а герої з голосами і особами мультперсонажей не тільки перенесуть хлопців в улюблений мультфільм, але і зможуть переконати навіть батьків, що все по-справжньому.
 
Чекаємо Вас на найдивніше в історії дитячу виставу! Програма розрахована для дітей від 3-х до 10-ти років.
 
Продюсерська компанія «Like PRO» та ТМ «Best4Kids UA» - це понад 700 вистав по всьому світу. Ми пропонуємо глядачам найкращі ліцензійні дитячі шоу в Україні та країнах Європи.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Фіксі-ШОУ. Як ДімДімич став Фіксіком відбудеться 25 травня 2019, 12:00, субота в ПК Машинобудівників. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+