У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Гала Чайковський

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Прем'єра сезону!
 
Концерт, присвячений оперно-балетному мистецтву П. І. Чайковського, стане справжнім святом та насолодою для поціновувачів класичної музики.
Програму концерту поділено на два відділення.
 
В першому відділенні  ви почуєте арії, дуети, ансамблі та хори з найпопулярніших опер композитора: "Євгеній Онєгін", "Іоланта" та "Пікова дама".
 
Друге відділення буде присвячено балету.
Саме тут ми покажемо улюблені фрагменти з найпопулярніших балетних вистав у світі: "Спляча красуня", "Лускунчик" та "Лебедине озеро".
 
Концерт, за задумом його творців, стане своєрідним калейдоскопом творчості генія Чайковського.
Запрошуємо разом з нами насолодитися вічною класикою!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Гала Чайковський відбудеться 6 лютого 2022, 18:00, неділя в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+