Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Гала - не свята, Далі - не Валентин

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Романтична лекція під вино від сучасного мистецтвознавця ARTAREA Dnipro Володимира Малікова. Будемо говорити про велике кохання художника Сальвадора Далі та його музи Гали.
 
Запрошуємо усіх закоханих... в мистецтво. Парами чи соло:).
Вхід на подію "Гала- не свята, Далі - не Валентин" коштує 250 гривень з особи.
У вартість включені: лекція (40 хвилин), відвідування діджитал- виставки за мотивами життя та творчості Далі (30 хвилин), прогулянка залами з графічними творами митця ( від 20 хвилин та довше), келих вина.
 
Зустрінемо день закоханих разом!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Гала - не свята, Далі - не Валентин відбудеться 14 лютого 2021, 18:00, неділя в Музей Українського Живопису. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Масштабна концертна програма