Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

GALAКТИКА DALI

Продаж припинено
минула подія

Про подію

GALAКТИКА DALI - це відверта діджитал-лекція про кохання Сальвадора Далі та його музи Гали від мистецтвознавця Володимира Малікова.
Зустріч відбудеться 7 березня о 17:00 за адресою: Дніпро, площа Троїцька 5-А, 2 поверх ( Музей українського живопису).
У вартість включені: лекція (40 хвилин), відвідування діджитал- виставки за мотивами життя та творчості Сальвадора Далі (30 хвилин), прогулянка залами з графічними творами митця ( від 20 хвилин та довше), келих вина.
Зустрінемо весну разом!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

GALAКТИКА DALI відбудеться 7 березня 2021, 17:00, неділя в Музей Українського Живопису. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+