Інформація щодо обмеження масових заходів!

ГЕНЕЗА

11 травня 2018, 20:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

Ми граємо українські народні пісні в нетривіальних метал-аранжуваннях з додаванням фольк-інструментів. Поєднуємо потужність та мелодійність. Несемо в собі енергію своєї землі, енергію козаків та характерників. Основна мета – повернути українську народну пісню в маси.
Брали участь у таких фестивалях, як "Стара Фортеця", "З країни в Україну", "Green City Fest", "Червона Рута"
Отримали першу премію фестивалю "Червона Рута -2017" у жанрі рок-музики.
Грали на великих і малих сценах у Полтаві, Зеленодольску, Нікополі, Маріуполі, Кривому Розі, Софіївці, Запоріжжі, Тростянцю.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

ГЕНЕЗА відбудеться 11 травня 2018, 20:00, п’ятниця в МахноПАБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+