Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

DniPRO ГогольFest2020. Вистава "Портрет"

4 жовтня 2020, 21:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Вистава "Портрет " за мотивами однойменної повісті М.В.Гоголя.
Містичний атракціон.


Сценічна версія, постановка та художнє оформлення - Тарас Шевченко.У виставі грають актори театру "Віримо!" Сергій Клименко та Володимир Шапошник.


"Це вже було не мистецтво: це навіть руйнувало гармонію самого портрету. Це були живі, справді людські очі! Здавалось, вони були вирізані з живої людини і вставлені в портрет."


[Команда]


Режисер: Тарас Шевченко
Актори: Володимир Шапошник та Сергій Клименко.
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

DniPRO ГогольFest2020. Вистава "Портрет" відбудеться 4 жовтня 2020, 21:00, неділя в DCCC. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+