Гражданин Топинамбур

13 квітня 2019, 20:00, субота
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

Друзі, в цей прекрасний день ми, як головні претенденти на участь в Євробаченні (а нам теж дзвонили ці 4 букви і пропонували, тому що ми такі за алфавітом), могли б старанно готується відстоювати честь країни на цьому дивовижному конкурсі талантів.
 
Але ми вибрали живий концерт для нашого рідного дніпровського глядача, замість цього музично-політичного
шабашу!
 
Але це все наші вигадки - нам просто не відкрили візу.
 
І знову Громадянин Топінамбур за допомогою свого зігріваючого творчості допомагає весняному теплу швидше дійти до ваших сердець!
 
І за тим самим традиції, після концерту буде ДИСКО-ШОУ від всесвітньо невідомого діджея!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Гражданин Топинамбур відбудеться 13 квітня 2019, 20:00, субота в Poplavok Music Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+