Сервіс комбінує квиткові пропозиції організаторів і реселерів. Ціни реселерів можуть бути вище номінальних.

"Гражданин Топинамбур"

2 листопада, 20:00
Ціна: від 130 грн
Бронь На касу
72
години

Опис

Друзі, нерідко ви можете нас зустріти звичайним робочим днем, в якихось подертих кофтах з пакетиком кефіру і плавленим сирком, відчужено дивляться в далечінь черзі на касу ... Здавалося б, ніщо не видає в нас артиста. Але! 2го листопада всі зміниться! Світло софітів, феєрверки, конфетті! Яскраві костюми і виблискуючі божевіллям очі! Сміх красивих, безпринципних жінок і головне - чарівні звуки Рок-музики. Все це і ще більше трапиться на сцені Поплавця, яка тепер на 20см вище.
А ще, наш дружний колектив в цьому році святкує своє повноліття з чим ми вас всіх (а ви нас всіх) хочемо привітати!
 
Після основної програми, наш вечір продовжить спеціально запрошений з сусіднього городу DJ Selderey! Чи не розходимося! Танцюємо під улюблені хіти нашої молодості і не тільки!
 
Не пропустіть нещадне шоу ваших улюблених Тупікова в рідному місті! Свято вже близько!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

Долучайтесь до наших каналів:

В 2018 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

"Гражданин Топинамбур" відбудеться 2 листопада, 20:00 в Poplavok Music Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

+ Питання FaQ Відповідь