Інформація щодо обмеження масових заходів!

Green Day Tribute Band

25 травня 2018, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

Band For A Day - это первый и единственный Tribute Band Green Day в Украине!!!
А ещё - это три весёлых и жизнерадостных парня, которые любят этим делится на сцене с людьми! С самого начала, они для себя приняли то, что у них одна цель и эта цель - устраивать запоминающиеся шоу на сцене, под веселую и энергичную музыку немало известной группы "Green Day"!
Группа существует немного-немало, и за все это время ребята перепробовали очень много музыки, стилей и т.д., но их выбор пал на "Green Day". Именно потому, что их весело и задорно играть, разнообразный репертуар и у каждой песни своя история, эмоции и настроение. Вы услышите энергичные и взрывные песни, без-компромисные хиты, душевные медляки и просто песни, которые заставляют двигаться.

Группа гарантирует вам полную самоотдачу на сцене и радовать вас более двух часов песнями "Green Day"!!!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Green Day Tribute Band відбудеться 25 травня 2018, 19:00, п’ятниця в МахноПАБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+