У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Гріх"

27 лютого 2022, 18:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

-За мотивами творів М.Коцюбинського (сучасна версія).
 
Вистава «Гріх» збудована на фундаментальних підвалинах родинного, спадкового, загальнолюдського. Це вистава про кожного з нас, про моральність і відповідальність людини за людину. Головна героїня – це не тільки мама, але й Україна, викинута на мороз у сніг. Це моя позиція, моє бачення, мої болі і відношення до України сьогодні. Невипадково звучить гімн України і лежить людина, прив’язана, як собака, цепом до колодязя.
 
Вистава «Гріх» – найцінніша по глобальному моменту. Вона чіпляє всіх людей абсолютно – від малого до великого. Тобто це якраз те попадання, яке хотілося втілити…
 
 
Діти, до 18 років на виставу не допускаються.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Гріх" відбудеться 27 лютого 2022, 18:00, неділя в Театр одного актора "Крик". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+