У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

НЕЗЛАМНА МРІЯ. ВАДИМ КОЧЕТКОВ

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Його пісні торкаються душі кожного українця!!!

Великий, яскравий, незабутній концерт видатного, талановитого співака Вадима КОЧЕТКОВА з програмою «НЕЗЛАМНА МРІЯ».

Цей концерт присвячений незламності нашої країни, підняттю духу всіх українців з вірою у Перемогу! У програмі концерту прозвучать сучасні авторські пісні породжені сьогоденням, пісні про кохання та популярні хіти української естради. Концерт відбудеться за участі шоу-балету та музикантів гурту LUCKY MEN .

Ми чекаємо на Вас 4 березня о 17:00 у Дніпропетровській філармонії ім.Л. Б.Когана

Наближаємо нашу перемогу разом!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

НЕЗЛАМНА МРІЯ. ВАДИМ КОЧЕТКОВ відбудеться 31 травня 2023, 18:00, середа в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.