Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Грузинський ансамбль «Мхедрулі» SPIRIT OF GEORGIA

Продаж припинено
минула подія

Про подію

SPIRIT OF GEORGIA. ДЕРЖАВНИЙ АНСАМБЛЬ ПІСНІ І ТАНЦЮ "MKHEDRULI"
 
Вперше в Україні! Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «Мхедрулі» з новою програмою «Дух Грузії»!
 
Яскраве автентичне шоу, що виконується носіями національного фольклору, оповите в академічні форми оповідань про Грузію: про її історії, легенди і людей, про хоробрість і доброту, про військові перемоги, а також про любов і повагу до жінки.
 
У сценах з національної історії Грузії і Кавказу виконавці демонструють змагання на справжніх бойових грузинських мечах!
 
Унікальні танці, музика і пісні виконуються в яскравих національних костюмах, доповнених світловим оформленням з урахуванням ультрасучасних технологій!
 
60 танцюристів, співаків і музикантів продемонструють вам свою виконавчу майстерність, перенесуть вас в казково красиву країну, де все - порив вітру, стукіт барабанів і дзвонів, велична тиша гір і радісне дзюрчання гірських потоків - все пов'язано нерозривно з музикою, піснею і танцем.
 
Не пропустіть!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Грузинський ансамбль «Мхедрулі» SPIRIT OF GEORGIA відбудеться 24 жовтня 2019, 19:00, четвер в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+