Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Хамерман Знищує Віруси

30 квітня 2021, 20:00, п’ятниця
У продажу залишилось 39 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 250 грн
Бронь На касу
48
годин
18+

Про подію

«Хамерман Знищує Віруси», які називають себе «найадекватнішою групою України», працюють на перетині музики, концептуального арту і театру. Пісенний матеріал ХЗВ вражає своєю різноманітністю: в рамках одного концерту акомпанувати їм може поперемінно струнний квартет, хор, рок-група і примітивна «минусовка».
 
Група виступала на багатьох музичних і арт-фестивалях, створив власну рок-оперу «Трояндова бутон», в якій взяли участь академічні, джазові та рок-музиканти і співаки, серед яких можна виділити Олександра Піпу (Attraktor, ex-ВР, ex-Борщ ), Даніеллу Заюшкина (Vivienne Mort) і оперного співака Андрія Перебийніса. Прем'єра «Трояндова бутона» стала одним з найгучніших подій фестивалю ГОГОЛЬFEST 2015. У 2016 році група відзначив своє 20-річчя концертом за участю китайського хору «Дін Дон». У тому ж році ХЗВ стали кураторами масштабної «Виставки продажного сучасного мистецтва» на ГОГОЛЬFEST 2016, де в рамках однієї експозиції виставили роботи метрів укрсучарту масштабу Анатолія Криволапа та Романа Мініна, твори художників-ремісників з Андріївського узвозу та арт-об'єкти, створені самими ХЗВ. У 2018 році було створено ХЗВ All Stars Band, до складу якого увійшли одні з кращих джаз, фанк і клезмер- музикантів України (Андрій Арнаутов, Алекс Фантаєв, Митя Герасимов і інші).
 
Більше ХЗВ відомі своїми унікальними сценічними образами, жоден з яких не повторюється двічі. Для їх створення використовуються восьминоги в якості головних уборів, мертві кролі, макети мавзолеїв і інші складні інженерні конструкції, водоемульсійна фарба і шпаклівка, памперси і пір'я з подушки, свинячі очі і кров, золотий пил, м'які іграшки і так далі.
 
Чи розуміють це по-різному: в російських паблік ХЗВ проходять під тегом «Українські деграданти», рідкісні православні бачать в їх виступах юродство, багато інших - психічні і психосексуальні відхилення всіх мастей, арт-журнали ж пишуть про «міждисциплінарному культурному явищі».
 
Склад Вова Пахолюк, Альберт Цукренко

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Хамерман Знищує Віруси відбудеться 30 квітня 2021, 20:00, п’ятниця в Poplavok Music Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+