Інформація щодо обмеження масових заходів!

Вистава "Ханума"

Інформація уточнюється
минула подія

Про подію

Це барвиста, захоплююча і дуже смішна грузинська музична комедія з національною музикою, легендами, тостами, повними своєрідного гумору. І, як в будь-якому водевілі, глядач стане свідком веселої заплутаної інтриги.
 
Князь, гуляка і гульвіса, не обтяжує себе турботою про те, чим оплатити свої нагальні потреби. Єдиний спосіб поправити матеріальне становище - одруження на молодій нареченій з великим приданим. Тоді-то і з'являється сваха Ханума, що береться влаштувати цю делікатну справу. І з її допомогою закоханим вдається домогтися свого щастя. Наша вистава - це свято гумору, веселощів, пісень, танців, добра і краси. Ласкаво просимо в Авлабар - в один із найколоритніших районів старого Тифліса!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Ханума" відбудеться 16 квітня 2020, 19:00, четвер в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+