У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Хто подолає дракона?"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Безкоштовний вхід для дітей, в тому числі на руках не передбачений!

Казка-мюзикл

Всі люблять казки, але що потрібно для гарної казки?

По-перше, досвідчена чарівниця, адже тільки вона знає як начаклувати цікаву історію.

По-друге, - і це обов'язково - прекрасна і ввічлива королівна. Вимовляємо заклинання: «Оле-вол...», кілька помахів чарівної палички і - ось вона!

Тепер нам знадобиться жахливе чудовисько, яке неодмінно захоче з'їсти красуню. Це спеціально, щоб було ще цікавіше. «Дутки-мутки-жутко, оп»!.. Готово!

Тепер у нас є страшний дракон (і нехай живе він в тій страшній печері, чудовиська ж люблять всілякі неприємні місця). А тепер, щоб врятувати принцесу, нам потрібен непереможний лицар! Стривайте! ..

Здається, просто начаклувати його не вийде, адже герої не з'являються за велінням чарівної палички або заклинань.

Так що доведеться чекати справжнього лицаря.

А як ви думаєте, хто переможе Дракона?

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Хто подолає дракона?" відбудеться 18 червня 2022, 11:00, субота в Дніпропетровський академічний молодіжний театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+