Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

І все-таки я тебе зраджу

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Фантазія на 1 дію «І все-таки я тебе зраджу» Н.Нежданої.
 
Життя геніальної Лесі Українки захоплює незламною силою духу, але ... «... Сьогоднішній сюжет - про любов і зраду, про хвору щастя самотньому людини - генія, про солодке приманки талановитої і бездарної жінки. Наша п'єса про інше Лесю - земну, живу, лукаву ... »
 
Дочкою Прометея називають геніальну письменницю Лесю Українку за її слово, сповнене волелюбності і оптимізму, за силу духу і романтичність її непересічної особистості, адже перемагаючи постійний біль, вона мужньо вела «тридцятирічну війну» з невиліковною хворобою і творила.
 
Саме про неї написала п'єсу біографічного типу сучасна українська поетеса, драматург, культуролог, арт-критик, перекладач і журналіст Неда Неждана. Її постмодерну імпровізація на тему особистого життя Лесі Українки руйнує стереотип пам'ятника і створює новий образ.
 
«... Сьогоднішній сюжет - про любов і зраду, про хвору щастя самотньому людини - генія, про солодке приманки талановитої і бездарної жінки. Наша п'єса про інше Лесю - земну, живу, лукаву ... ».
 
На частку цієї жінки випали складні фізичні і духовні випробування. «Одна мрія була зруйнована: музика закрила перед нею свою ворота і не залишила вибору - писати чи не писати. Але інша музика - почуттів, тонких рухів душі, залишилася з нею ». Три земних любові Лесі - трьох перетворення духу по Ніцше, проте всім вона змінює з сильною любов'ю - невідомим ...
 
А паралельно майже реальних сцен - сни і фантазії в супроводі напівінфернальніх сил в масках Арлекіна і П'єро.
 
У п'єсі використано цитати з книги «Так говорив Заратустра» Ф. Ніцше і творів Лесі Українки.
 
Музичний супровід вистави складають інструментальні твори сучасних композиторів і автентичні пісні у виконанні Мар'яни Садовської.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

І все-таки я тебе зраджу відбудеться 3 червня 2019, 19:00, понеділок в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+