У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Ідея Фікс"

21 січня 2020, 19:00, вівторок
Відміна заходу
минула подія

Про подію

Захід скасовано. Повернення грошей за придбані квитки до 04.02.2020
 

Ознайомитися з умовами повернення

 
Інтригуюча КОМЕДИЯ ІДЕЯ ФІКС
 
Яскрава, легка, дико смішна вистава про неможливість самотнього існування, про необхідність утримати свою другу половину, навіть якщо в ім'я любові доведеться піти на розумні, але екстраординарні заходи.
 
Євлампія Теодорівна - дама середніх років, вже 10 років як вдова, вирішує покінчити з самотністю. Вона дає оголошення в газету і, порадившись з картами Таро, приймає рішення вибрати майбутнього супутника з п'яти перших претендентів.
 
Сусід Євлампії - вчений Нестор Павлович давно претендує на руку і серце вдови і його ніяк не влаштовує будь-якої розклад без його участі. Нестор привертає свого колишнього приятеля професійного картяра Василя, пам'ятаючи, що той дуже непогано грав у інститутському театрі. Нестор Павлович пропонує Василю зіграти п'ять ролей, з'явившись до Євлампії в образах п'яти огидних персонажів, щоб та назавжди відмовилася від думки вийти заміж за кого небудь, крім Нестора.
 
Однак в процесі вистави, Василь, натхненний інтелектом Євлампії, а також її чотирикімнатною квартирою, вирішує зіграти свою гру і одружитися на вдові сам. Виникає пікантна ситуація.
 
Автор: Миро Гавран
В ролях: Л.І.Удовіченко, М.А.Башаров, С.В.Колесніков

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Ідея Фікс" відбудеться 21 січня 2020, 19:00, вівторок в ПК Машинобудівників. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.