Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Игроки"

Відміна заходу
минула подія
Тривалість
01:50
З антрактом
Російською мовою

Про подію

Вистава отримала ГРАН-ПРІ фестивалю на вищу театральну нагороду Придніпров'я "Січеславна 2019".
 
Безсмертний твір Н.В. Гоголя напевно припаде до смаку всім любителям театру і таланту самого автора.
 
Детективне драмеді # IGROKI (Гравці) - це спроба театру розкрити глибину гумору М.Гоголя. Наша вистава це атракціон неймовірних шахраїв і драма розбитих надій.
 
Це історія про шахрая, який сам став жертвою. Стиль і склад актора з неповторним гоголівськими оборотами звучить сьогодні особливо забавно і зворушливо.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Игроки" відбудеться 9 жовтня 2020, 19:00, п’ятниця в Дніпропетровський академічний молодіжний театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.