Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Ісус

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Ісус
 
Дійство в 2-х актах на музику Дж. Дебні за мотивами євангельських сказань з участю оркестру, балету, хору та солістів опери
 
Лібрето, постановка, хореографія- О. Ніколаєв, заслужений артист України
 
Диригент — Ю. Пороховник, заслужений діяч мистецтв України
 
Хормейстер В. Пучков-Сорочинський, заслужений діяч мистецтв України
 
Сценографія та костюми Д. Біла
 
Автору нашої вистави Олегу Ніколаєву вдалося, здавалося б неможливе, - дістати дозвіл голлівудського композитора Дж. Дебні на безкоштовне використання музики для втілення своєї ідеї в створенні грандіозного спектаклю.
 
Задіяти в спектаклі одночасно балет, солістів опери, хор і оркестр, переказати з їх допомогою євангельську історію не намагався ще ніхто, наш театр перший. Ніде і ні в чому не повторюючи кінематографічну постановку, Ніколаєв створив оригінальну версію вічної загадки Христа, яка не перестає цікавити людство протягом століть.
 
Прем`єра відбулася 28 вересня 2012р.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Ісус відбудеться 12 червня 2019, 19:00, середа в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+