Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

INPLUS

6 квітня 2019, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Група INPLUS планує провести презентацію нового альбому "VIBE".
 
INPLUS - це нове ім'я в музичному просторі України, вони не бояться бути самими собою, не бояться відкриватися і легко говорять на відверті теми в своїх піснях. Кожен твір INPLUS - це історія з життя.
 
Come! Dance! With Us !! INPLUS
 
Група брала участь в таких фестивалях як: "Atlas Weekend 2017", "Impulse Fest 2017", "STOPUDIVKA 2016", "KOZAK Fest 2018", "VIDEOZHARA 2018", "Energy Fest 2018", "STOPUDIVKA 2018" та ін.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

INPLUS відбудеться 6 квітня 2019, 19:00, субота в Poplavok Music Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Масштабна концертна програма