Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

«Інша Тиша»

2 лютого 2020, 19:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

«Інша Тиша» вірші VOLOSHKA музика RADZ
 
Ми ніколи не знаємо, що далі. Іноді, навіть не усвідомлюємо поточний момент. Але є речі, які ведуть до відчуття.Саме тоді, коли криє хвиля світла — поглинає інша тиша. Вона розчиняє в собі буденну колотнечу. Вона залишається квітучою тінню й гріє щосили.
 
Маємо чудову нагоду зустрітися й побути у іншій тиші разом з поетом Катериною Волошиною та музикантом сергієм радзецьким новий музично-поетичний потік, нова програма, нова книга. 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

«Інша Тиша» відбудеться 2 лютого 2020, 19:00, неділя в АРТ-ЦЕНТР "КВАРТИРА". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+