Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

"Інший погляд.UA"

Продаж припинено
минула подія
Тривалість
01:15
Бронь На касу
72
години

Про подію

Інший погляд.UA Концерт групи Riverland, за участю дуету Edelweiss
 

 

У програмі твори українських композиторів в сучасних аранжуваннях. Поєднання дівочих голосів в супроводі бандури з ритм-секцією дозволить гладачам отримати нові враження від знайомих українськиї пісень.
 
Riverland - це група, основу якого складає бандура. Яскрава, сучасна, віртуозна, потужна і одночасно ніжна, вона переносить в світ чарівної української пісні, в світ нелегкої, але славної української історії, частиною якої бандура була на протязі не одного століття. А поєднання фольклору з сучасними ритмами та аранжуваннями надає свіжості звучання цього унікального інструменту. Особливістю колективу, крім єдиного в Україні складу музикантів є його репертуар: українські народні пісні в оригінальних аражуваннях і стилях (фолк-рок, рок-рол, свінг, твіст), авторські пісні сучасних композиторів, пісні різних регіонів України. Нестандартне поєднання бандури, дівочого академічного вокалу з ритм-секцією дає нове життя добре відомим українським пісням.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

"Інший погляд.UA" відбудеться 23 листопада 2018, 19:00, п’ятниця в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+