Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Ірина Білик

Продаж припинено
минула подія

Про подію

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА
 
Важливе повідомлення щодо відвідування концерту Ірини Білик
 
Шановні глядачі! Рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15.10.2021 року встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки на території Дніпропетровської області, який починає діяти з 00:00 18.10.2021 року. Ми відповідально ставимося до вашої безпеки та бажаємо вам здоров‘я! Згідно з чинними нормами Постанови Кабінету Міністрів України №1236, враховуючи встановлення «червоного» рівня епідемічних обмежень, доступ глядачів на концерт можливий лише за наявністі одного з наступних документів:
 
документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації;
негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, яке проведене не пізніше, ніж за 72 години до часу проведення заходу;
негативний результат експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який проведений не пізніше, ніж за 72 години до часу проведення заходу;
міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією або двома дозами вакцини;
міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує одужання від COVID-19;
міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР.
 
Перелічені вище обмеження не стосуються осіб молодше 18 років. У випадку відвідування заходу особами молодше 18 років необхідно мати документи, що підтверджують вік!
 
Завдяки Українській незалежній лабораторії IQLab ми пропонуємо зробити Експрес-тест на виявлення антигену SARS-CoV-2 за 300 грн. (замість 600 грн.).  Якщо Ви не можете зробити тест заздалегідь, мобільна бригада «IQLab» проведе тестування перед початком концерту в приміщенні проспект Дмитра Яворницького, 72А, починаючи з 17-30.
 
Обов’язково заповніть форму попередньої реєстрації на експрес-тест за посиланням*
 
експрес-тест на антиген — це швидкий і надійний спосіб тестування на COVID-19. Процедура забору матеріалу та підготовка до антиген-тесту аналогічна ПЛР-тестуванню (мазок з носоглотки);
з собою слід обов'язково мати оригінал документу, що підтверджує особу (паспорт або документи у застосунку «Дія»).
 
* Заповнення форми необхідно лише при проходженні тестування в приміщенні театру. Зверніть увагу, що сплатити за тест на місці перед подією Ви зможете виключно готівкою.
 
Чекаємо вас на заходах та бажаємо міцного здоров‘я! 
Українська незалежна лабораторія IQLab — партнер Вашої безпеки.
 
Привіт усім моïм шанувальникам!
 
Нарешті це сталося! Це буде незабутньо! Глядачі зможуть побачити і почути свої найулюбленіші пісні з усіх моїх альбомів!
Я буду виконувати пісні, які вже давно не виконувала, які ви просили виконати та мріяли почути.
Концертна програма буде відрізнятися від усього, що я робила на протязі 30 років свого творчого життя!
Я всіх чекаю на моїх концертах у турі і ви знаєте, що ця подія буде незабутньою.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Ірина Білик відбудеться 18 жовтня 2021, 19:00, понеділок в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+