Jan Korinek

Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
02:00
Бронь На касу
72
години
До
7 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

 

Jul’s Service presents: Неперевершений мультиінструменталіст Jan Korinek у Дніпрі!

Грув! Важко добрати більш влучне слово для того, щоб описати музику Jan Korinek.

Jan – мультиінструменталіст, але своїм основним інструментом обрав орган Hammond. Його стиль і манера гри охоплює все:  від автентичного блюзу до соул-джазу та фанку в стилі Richard “Groove” Holmes, Jimmy McGriff, Milt Buckner, Jimmy Smith та інших.

Його кар'єра почалася в 1995 р. і відтоді  він здобув репутацію майстра, записуючи альбоми, граючи у групах, турах і фестивалях з такими майстрами та легендами, як Chuck Willis, George Freeman, Sharon Jones and the Dap Kings, The Kinsey Report, Chris Cain, Sharon Lewis, Lorenzo Thompson, Jean Toussaint, Guy King, Eb Davis, Dwight Trible та багатьма іншими.

Виступ Jan Korinek відбудеться за підтримки вже добре знаного Квартету Костянтина Колісниченка. Костянтин та Jan познайомились на Alfa Jazz Fest 2017, у якому брали участь їхні колективи, і одразу порозумілися, адже їх об’єднує спільна любов до однієї музики – органних комбо 50-х і 60-х років, блюзу, соулу, джазу та фанку.

Не проґавте один із найгарячіших концертів весни, що об’єднає музикантів, які мають одну мету – подарувати Вам якнайбільше ГРУВУ!


Jan Korinek – hammond, keyboards, vocals

Konstantin Kolesnichenko – harmonicas

Paul Seedorenko – guitar

Mikhail Lyshenko – keyboards

Dmitriy Lytvynenko – drums

 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Jan Korinek відбудеться 24 травня 2018, 19:00, четвер в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+