Музична комедія "Кафе Ля Мюзік"

Продаж припинено
минула подія
Тривалість
01:15
Бронь На касу
72
години

Про подію

Музична комедія «Кафе Ля Мюзік»
 
Співачка і курюр`є. Суддя та звинувачуваний. Шахраї та детективи. У всіх них свої творчі плани, але чи зможуть вони насправді здійснити свої мрії? Все це в комедії «Кафе Ля Мюзік». Все це у Франції. Все це для Вас, наші дорогі глядачі.
 
Виконавці: Ольга Вороніна, Катерина Миколайко, Юрій Козлов, Віталій Горб, Валерія Вороніна, Дар`я Полякова, Роман Супряга, Володимир Щербак, шоу-балет «Каданс»

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Музична комедія "Кафе Ля Мюзік" відбудеться 25 вересня 2018, 19:00, вівторок в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+