Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Карлик Ніс

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Г. Гордельянов
Музична казка на 1 дію
 
Режисер – М. Овсяников
 
Диригент – О. Кулішов
 
Декорації та костюми – Д. Біла
 
Танці – В. Ніколаєва
 
Фантастична історія про хлопчика Якоба, якого зачарувала зла чаклунка була придумана німецьким письменником Гауфом. Хлопчика Якоба, якого вкрала зла чаклунка, і перетворила в страшного карлика. Після того, що сталося хлопчик намагається повернутися до матері, яка, однак, не впізнає свого сина в незнайомому виродку. Якоб зустрічає гуску, вона - виявляється дочкою короля – Мімі, яку теж зачаклувала відьма. Саме їх дружба і дозволяє подолати всі перешкоди та зруйнувати колдовські чари один одного. Добро завжди творить чудеса, навіть якщо доводиться їх довго чекати. І чудеса відбудуться на ваших очах!
 
Прем'єра відбулася 29 грудня  2015р.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Карлик Ніс відбудеться 10 квітня 2021, 12:00, субота в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Масштабна концертна програма