У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Carmen & Jose

У продажу залишилось 684 квитка
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 100 грн
Тривалість
01:40
Бронь На касу
72
години

Про подію

Музика Ж. Бізе та композиторів Р. Щедріна, А. П'яццоли, Е. Вили Лобоса
Лібретто Д. Омельченко за мотивами новели П. Меріме "КАРМЕН"
Балетмейстер-постановник – Д. Омельченко
Аранжування - В. Жаворонков, заслужений артист України
Сценографія – В. Алхімова-Котова
 
За часів важкі психологи рекомендують дружити з яскравими фарбами та емоціями, що хвилюють. У балетному трилері Кармен&Хозе, поставленому хореографом та танцівником Дмитром Омельченком (він же автор лібретто) таких життєдіяльних вітамінів із надлишком.
Та й як може бути інакше, якщо театр пропонує глядацькій увазі балетну історію про фатальну пристрасть. Принагідно зауважимо, що пристрасть дарує людині не тільки потужне енергетичне підживлення. (Щастя випробувати та пережити її благотворну очищувальну силу!). Але трапляється, що пристрасть руйнує людину.
 
Сюжет цей із категорії вічних, часу непідвладних, що теж не зайве взяти на замітку. Історія Кармен і Хозе цілком представима в сьогоднішніх реаліях. І вони перебувають у виставі. При тому, що до літературних співавторів Омельченко запросив Просперо Меріме з його новелою «Кармен», датованою в 1845 р., і не встояв перед музичним генієм Жоржа Бізе (1875 р.). Віддавши вдячну данину прабатькам "Кармен", постановник привніс до свого балету драматичну напругу сучасності з її динамікою, ритмами, крихкою красою.
 
Стилістика уявлення багатошарова. Переважає в ній жанр трилера, з його бурею почуттів, що зашкалює, що не виключає елементів детективу, шоу, вар'єте. Хореографія вирізняє природний синтез класики, вільного танцю, модерну.
 
Чого точно не слід шукати у виставі Омельченка, то це циганських танців, спідниць, віялів, браслетів та інших псевдо іспанських атрибутів. Приємних та хвилюючих Вам вражень!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Carmen & Jose відбудеться 23 квітня 2023, 17:00, неділя в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"