У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Carmen & Jose

Перенесення заходу
минула подія

Про подію

Музика Ж. Бізе та композиторів Р. Щедріна, А.П'яццолли, Е. Віла-Лобоса
Лібрето Д. Омельченко за мотивами новели П. Меріме "КАРМЕН"
Балетмейстер-постановник - Д. Омельченко
Аранжування - В. Жаворонков, заслужений артист України
Сценографія - В. Алхімова-Котова
 
За часів важкі психологи рекомендують дружити з яскравими фарбами і хвилюючими емоціями. У балетному трилері «Кармен & Хозе», поставленому хореографом і танцівником Дмитром Омельченко (він же автор лібрето) таких життєздатних вітамінів з надлишком.
Та й як може бути інакше, якщо театр пропонує глядацькій увазі балетну історію про фатальну пристрасть. Попутно зауважимо, що пристрасть дарує людині не тільки потужне енергетичне підживлення. (Щастя випробувати і пережити її доброчинну очисну силу!). Але трапляється, що пристрасть ламає людину.
 
Сюжет цей з категорії вічних, часу непідвладних, що теж не зайве взяти на замітку. Історія Кармен і Хозе цілком представимо в сьогоднішніх реаліях. І вони присутні у віставі. При тому, що в літературні співавтори Омельченко запросив Просперо Меріме з його новелою «Кармен», датованій 1845., І я не можу встояти перед музичним генієм Жоржа Бізе (1875р.). Віддавши вдячну данину прабатькам «Кармен», постановник привніс в свій балет драматичне напруження сучасності з її динамікою, ритмами, тендітною красою.
 
Стилістика вистави багатошарова. Переважає в ній жанр трилера, з його зашкалює бурею почуттів, що не виключає елементів детектива, шоу, вар'єте. Хореографію відрізняє природний синтез класики, вільного танцю, модерну.
 
Чого точно не варто шукати у віставі Омельченко, так це циганських танців, спідниць, віял, браслетів та інших псевдо іспанських атрибутів. Приємних і хвилюючих Вам вражень!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Carmen & Jose відбудеться 31 березня 2022, 19:00, четвер в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"
Питання? Відповідь!
+