Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Карміна Бурана

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Композитор - К.Орф
Диригент-постановник - Володимир Гаркуша, народний артист України
Хормейстер-постановник - Валентин Пучков-Сорочинський, заслужений діяч мистецтв України
Режисер і хореограф - Олег Ніколаєв, заслужений артист України
Сценографія та костюми - Дар'я Біла
 
В основу цього грандіозного твору лягли вірші і пісні мандрівних поетів ХІІІ ст., Написані латинською і старонемецком мовами. Зміст їх різноманітно: весняні хороводи і любовна лірика є сусідами з темою гріховних радощів життя. Багатобарвна веселка почуттів, настроїв, бажань і пристрастей людських укладена в грізну раму заклинань, звернених до Фортуні. Вона володарка того вражаючого світоустрою, в якому з приголомшливою швидкістю чергуються удачі і втрати, щастя і горе, життя і смерть, надія і відчай. Лише на лічені хвилини це гіпнотизує зачаровує рух зупиняється, щоб відновитися з новою страхітливою енергією і прискоренням.
Життя йде, колесо Фортуни крутиться!
Тривалість вистави 1 год. 10 хв.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Карміна Бурана відбудеться 21 квітня 2021, 19:00, середа в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+