Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Кармина Бурана

Продаж припинено
минула подія
Тривалість
01:10
Бронь На касу
48
годин

Про подію

Милості і гримаси Фортуни
 
Музично-хореографічної дійство для хору, солістів, балету, оркестру
 
Композитор - К.Орф
 
Диригент-постановник - Володимир Гаркуша, народний артист України
 
Диригент - Юрій Пороховник, заслужений діяч мистецтв України
 
Хормейстер-постановник - Валентин Пучков-Сорочинський, заслужений діяч мистецтв України
 
Режисер і хореограф - Олег Ніколаєв, заслужений артист України
 
Сценографія та костюми - Дар'я Біла
 
Ім'я та творчість Орфа завжди викликали запеклі суперечки. Причиною тому - дух творчого експерименту, що пронизує твори композитора. Орф наполегливий шукав синтетичну форму сценічної дії, що поєднує елементи ораторії, опери та балету, драматичного театру і середньовічної містерії, вуличних карнавальних представлений і італійської комедії масок. Саме так вирішено його триптих «Тріумфи», Який відкриває знаменита «Карміна Бурана» (1937р.).
 
В основу цього грандіозного твору лягли вірші і пісні мандрівних поетів ХІІІ ст., Написані латинською і старонемецком мовами. Зміст їх різноманітно: весняні хороводи і любовна лірика є сусідами з темою гріховних радощів життя. Багатобарвна веселка почуттів, настроїв, бажань і пристрастей людських укладена в грізну раму заклинань, звернених до Фортуні. Вона володарка того вражаючого світоустрою, в якому з приголомшливо швидкістю чергуються удачі і втрати, щастя і горе, життя і смерть, надія і відчай. Лише на лічені хвилини це гіпнотизує зачаровує рух зупиняється, щоб відновитися з новою страхітливо енергією і прискоренням. Життя йде, колесо Фортуни крутиться!
 
Тривалість вистави 1 год. 10 хв.
 
Прем'єра відбулася в 2008р.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Кармина Бурана відбудеться 7 листопада 2020, 18:00, субота в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.