Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

KaryoType, Тіхуана Нуар і Танці з бубном в Махно паб

18 травня 2019, 20:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Шановні астронавти !!!
 
Ласкаво просимо на борт міжпланетного пасажирського лайнера. Сьогодні ми зробимо гіперсветовой переліт за маршрутом "Тіхуана Нуар - Танці з бубном".
 
"Тіхуана Нуар" - головні постачальники важких аудіальних наркотиків в нашому Всесвіті. Їхня продукція змушує астронавтів кидатися в "чорні діри" і на поверхні палаючих зірок. Вона викликає сильну залежність і бажання танцювати не знімаючи скафандра. Весела і сумна, дивна і проста.
 
"Танці з бубном" - на цій зупинці нас чекає космологічна сингулярність і нескінченна щільність. Один грам речовини на концерті цих хлопців важить як контракт з Всесвіту. Будь обережний, астронавт! Гравітація цієї музики може залишити тебе на її орбіті назавжди.
 
KaryoType- місцева надцивілізація 3-го рівня за шкалою Кардашева. Музика KaryoType звучить навіть в абсолютному вакуумі, а тому їх вплив розповсюджені далеко за межі нашої галактики.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

KaryoType, Тіхуана Нуар і Танці з бубном в Махно паб відбудеться 18 травня 2019, 20:00, субота в МахноПАБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+