Keith Dunn Band (USA)

17 листопада 2018, 19:15, субота
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

Keith Dunn Band (USA)
У перші в Україні повним оригінальним складом з Америки
Blues & Soul
 
Мадді Вотерс сказав йому: "Коли мене не стане, ти будеш нести блюз по всій планеті". Так і сталося через свою більш ніж сорокарічну музичну кар'єру Кіт Данн об'їздив з концертами майже всю земну кулю. Цей блюзмен є одним з останніх представників тієї самої, старої школи: на гармоніці він вчився грати у Біллі Боя Арнольда і Уолтера Хортона, поради з написання пісень йому давав Віллі Діксон, на його вокальну манеру вплинув чиказький блюз, а на концертах весь цей автентичний коктейль Кіт доповнює шаманськими ритмами дельти Міссісіпі, ємко і точно називаючи свій стиль "trance blues". А ми запрошуємо вас на концерт, де у позачасове простір потраплять і танці, і позитивний настрій і бажання познайомитися з історією музики.
 


 

Оригінальний склад групи Кіта Данна відвідає Україну вперше. Склад з іспанських і бельгійських музикантів унікальний сам по собі-гармоніка, дві гітари і барабани. Відсутність бас гітари надає гіпнотичний вплив на звук групи і на глядачів, таке ж, як гаряче повітря південної ночі. Танцювальний настрій гарантовано!

Не пропусти!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Keith Dunn Band (USA) відбудеться 17 листопада 2018, 19:15, субота в БЦ Менора, зал "Синай". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+