У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Київ модерн балет Раду Поклітару «Пікова дама»

Перенесення заходу
минула подія

Про подію

“DNIPRO OPERA FEST”
презентує прем’єру театра "КиЇв Модерн балет"
"Пікова дама"
 
Кожна робота Раду Поклітару – це особливий світ, де долі головних персонажів – привід поговорити про більше. Мова танцю стає тут важливим провідником у світ емоцій та неймовірної виразності. Цього разу в центрі уваги майстра – моральні цінності та вибір героя між любов'ю та збагаченням. У постановці втілено основні тенденції сучасного балету. Для представлення створені ексклюзивні костюми, також будуть використані цифрові технології, які повністю занурять глядачів у дійство завдяки доповненій реальності. А хореографічні рішення
постановника та майстерність танцівників здивують вас своєю пластикою та яскравістю.
 
Любов робить людину слабкою, а гроші обіцяють могутність. Проте ціна такої влади – сама душа людини, яку так легко втратити в гонитві за доходами. Чудова музика Чайковського та містична історія Олександра Пушкіна об'єднаються у новій виставі "Київ Модерн балет" та вразять глядачів.
 
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Київ модерн балет Раду Поклітару «Пікова дама» відбудеться 24 березня 2022, 19:00, четвер в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+